Petr Kudlák

naposledy on-line 28. 1. 2020 01:05
0 nahraných fotografií 0 okomentovaných fotografií 0 shlédnutých fotografií
Foto Škoda Zážitky.cz Uniqa Pivovar Podlesí Pivovar Podlesí Pivovar Podlesí

Odběr novinekNovinky

BalticTrio používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Ok

Přihlásit se

Fotografie mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Pokud ještě nemáte účet, založit si ho můžete ZDE. Založení účtu je zcela ZDARMA.

Zapomněli jste své heslo?

 

Petr Kudlák

O mě

Jméno a heslo

Další informace

Zavřít

 

Petr Kudlák

Hory

 

Fotografie hor nejsou omezeny ani vzdáleností od domova, ani nadmořskou výškou. Patří sem jak horolezecké expedice na nejvyšší vrcholy světa, tak i jarní rozkvetlé louky na úbočí Českého Středohoří. Přicházející bouřka nad Dolomity, stejně jako noční obloha nad Matterhornem. Kamzík seskakující ze skály na pozadí horských velikánů, stejně jako pastevec ženoucí své stádo po alpských stráních. To vše vystihuje téma hor.

Lidé

 

Portrétní fotografie z Vašich cest nebo prostě jen zachycení nálad a emocí lidí, jako hlavního objektu Vaší fotografie. Ať už se jedná o malé dítě z Mongolska, smějící se do objektivu, nebo domorodí válečníci afrického kmene. Tanečnice na brazilském karnevalu, nebo portrét sedláka při práci ve vedlejší vesnici.

Panorama

 

Speciální kategorie věnující se panoramatickému formátu fotografií. Je pouze na vás, zda panoramatického formátu (poměr stran minimálně 2:1 v horizontálním i vertikálním pojetí) dosáhnete ořezem, a nebo skládáním více fotografií. Panorama není kategorie uzavřená pouze pro krajinářské fotografie, téma je libovolné. Fotografie jsou posuzovány nejen obsahově ale i technicky, v případě skládaných panoramat i kvalitou napojení fotografií.

Dlouhá expozice

 

Vykreslení pohybu v čase. Zachyťte proměny krajiny v různé denní nebo noční době nebo se zaměřte na pohyb vody, oblak případně dalších objektů ve Vaší fotografii. Dlouhá expozice vychází z používání stativu a je jen na vás, zda zvolíte expozici na 15 minut, a nebo jen několik vteřin. V rámci kategorie by se mělo jednat o snímky pořízené minimálně na 10s.

Moment

 

Život zachycený objektivem kdekoliv na Vašich cestách jako výjimečná situace a zážitek. Prostě být se svým objektivem na správném místě a ve správný čas. Do této kategorie lze zahrnout i výjimečné sportovní momenty, kulturní akce, stejně jako jedinečný okamžik v životě zvířat.

V Divočině

 

Snímky zvířat v jejich přirozeném prostředí. Nezáleží zda se jedná o fotografie z afrického safari a nebo z lesa kousek za vaším domem, nezáleží ani zda se jedná o exotického jaguára a nebo "jen" naší lišku, hlavní je emoce, kterou na diváká snímek přenese. Vítány jsou také makro snímky z hmyzí říše.

Vaše fotka byla úspěšně nahrána.

Nahrání fotografií

 

Zařazení do soutěžeKategorie

Více o vybrané fotografii